Audi A6 Avant – Nationale Politie (Holandia)

Audi A6 piątej generacji to samochód osobowy klasy średniej-wyższej, produkowany od 2018. Auto oferowane jest jako czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowe kombi (Avant). Samochód dostępny jest z benzynowymi silnikami o mocy od 245 do 660 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 163 do 286 KM. Skrzynia biegów jest automatyczna, a napęd przekazywany jest na przednią bądź obie osie.

Nationale Politie to holenderska formacja policyjna, istniejąca w obecnej formie od 2013, powstała po przekształceniu Korps Landelijke Politiediensten. Policja w Holandii dzieli się na dziesięć jednostek regionalnych, jednostkę krajową i centrum służby policyjnej. Główna siedziba holenderskiej policji znajduje się w Hadze. Obecnie służy w niej około 64000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Bburago. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, holenderskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *