BMW 330i xDrive – Policja (Polska)

BMW serii 3 szóstej generacji, oznaczonej przez producenta kodami F30 dla sedana i F31 dla kombi, to samochód osobowy klasy średniej produkowany w latach 2011-2018. W 2015 model przeszedł facelifting. Auto oferowane było jako czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowe kombi. Samochód dostępny był z benzynowymi silnikami o mocy od 136 do 326 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 116 do 313 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na tylną lub obie osie (xDrive).

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie modelu, pomalowanie elementów wnętrza, wash atrapy chłodnicy, wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki świetlnej. Model nie posiada otwieranych elementów. Przedstawia on model radiowozu służącego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Jest to jedyne oznakowane BMW F30 w polskiej policji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *