Nissan X-Trail – Royal Barbados Police Force (Barbados)

Nissan X-Trail pierwszej generacji to duży samochód typu SUV produkowany w latach 2001-2007 (w Chinach do 2009). Auto powstało na płycie podłogowej modeli Primera oraz Almera. Cechą charakterystyczną tego modelu są centralnie umieszczone zegary. Samochód dostępny był z dwoma silnikami benzynowymi (o mocy 140 i 165 KM) oraz z dwoma jednostkami wysokoprężnymi (o mocy 114 i 136 KM). X-Trail pierwszej generacji dostępny był z dwoma przekładniami manualnymi (pięcio- i sześciostopniową) oraz czterobiegowym automatem.

Royal Barbados Police Force (RBPF) jest królewską formacją policyjną odpowiedzialną za bezpieczeństwo na Barbadosie. RBPF podzielona jest na trzy główne dywizje – Wydział Wsparcia Operacyjnego, Wydział Wsparcia Administracyjnego i Wydział Dochodzeń Karnych. Formacja ta wzorowana jest na londyńskiej Metropolitan Police Service. RBPF jest członkiem Interpolu. Jej siedziba znajduje się w mieście Bridgetown.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę J-Collection. Model katalogowy modelu to JC221. Nie posiada on otwieranych elementów. Na chwilę obecną model jest łatwo dostępny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.