Volkswagen Crafter – Országos Mentőszolgálat (Węgry)

Volkswagen Crafter pierwszej generacji to rodzina dużych samochodów dostawczych i lekkich ciężarowych, produkowana w latach 2006-2016. Pojazd dostępny był w ponad 200 wersjach. Pojazd seryjnie wyposażony był m.in. w regulowany fotel kierowcy i kierownicę, uchwyty na butelki i kubki, elektryczne sterowanie szyb i elektryczne sterowanie lusterek, system ABS, ESP i ASR oraz centralny zamek sterowany pilotem. Auto dostępne było z manualną i automatyczną skrzynią biegów, wyłącznie z silnikami diesla o mocy od 85 do 164 KM.

Országos Mentőszolgálat (OMSZ) to krajowa instytucja pogotowia ratunkowego na Węgrzech. Jest to największe pogotowie ratunkowe w kraju, świadczące usługi na rzecz społeczeństwa od ponad 70 lat.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:50 wyprodukowana przez firmę Bburago i wydana w serii modeli Emergency Force. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *