Subaru Impreza – Eesti Politsei (Estonia)

Subaru Impreza drugiej generacji to samochód osobowy klasy kompakt produkowany w latach 2000-2007. Samochód dostępny był jako czterodrzwiowy sedan i pięciodrzwiowe kombi. Silniki Imprezy drugiej generacji osiągały moc od 95 do 300 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd był przenoszony na wszystkie koła.

Eesti Politsei (Policja Estonii) to formacja odpowiedzialna za przestrzeganie prawa i bezpieczeństwo publiczne w Estonii, podległa tamtejszemu MSW. Formacja jest członkiem Interpolu i Europolu. Estońska policja podzielona jest na cztery departamenty krajowe (Wschodni, Zachodni, Północny i Południowy), w ramach których funkcjonuje 18 komisariatów (3 w stolicy kraju, Tallinnie). Z uwagi na fakt, że estońska policja wchłonęła tamtejszą straż graniczną, funkcjonariusze tej formacji stacjonują również na przejściach granicznych.

Prezentowany model jest miniaturą w skali 1:43 wyprodukowaną przez firmę Hongwell. Model posiada skręcane przednie koła oraz otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *