Jeep Wrangler Rubicon – Stanislaus County Sheriff’s Department (Stany Zjednoczone)

Jeep Wrangler generacji JK to samochód terenowy produkowany w latach 2006-2018. Auto dostępne było z dieslem DOHC o mocy 177 KM oraz dwoma silnikami benzynowymi V6 o mocy 200 i 285 KM. Wersja Rubicon była przystosowana do pracy w trudnym terenie – tak jak w poprzedniej generacji, wzmocniono w niej przełożenie reduktora oraz zastosowano blokady mostów. 

Stanislaus County Sheriff’s Department (SCSD) to agencja biura szeryfa hrabstwa Stanislaus w Kalifornii, które zamieszkiwane jest przez ponad pół miliona osób. SCSD posiada do dyspozycji jednostkę SWAT oraz jednostkę lotniczą. Od 2019 szeryfem i koronerem hrabstwa jest Jeff Dirkse.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury w skali 1:34 wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii, tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki pochodzącej z modeli Bburago. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *