Toyota iQ – Polícia municipal do Porto (Portugalia)

Toyota iQ to najmniejszy model Toyoty, klasyfikowany w segmencie aut miejskich. Auto produkowane jest od roku 2007 do chwili obecnej. W 2010 przeszło niewielką modernizację. iQ dostępne jest z 68- i 98-konnymi silnikami benzynowymi oraz 90-konnym dieslem.

Polícia municipal do Porto to formacja policji miejskiej funkcjonującej na terenie portugalskiego miasta Porto. Podlega ona radzie miasta i wykonuje głównie zadania dotyczące utrzymania porządku i przestrzegania prawa lokalnego. Pełni także ona funkcję straży nocnej (Guarda Nocturno). Polícia municipal do Porto nie ma uprawnień policji kryminalnej, co za tym idzie nie jest formacją przeznaczoną do ścigania sprawców przestępstw kryminalnych.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę J-Collection. Model katalogowy modelu to JC301. Nie posiada on otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, portugalskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *