Renault Trafic I – Gendarmerie Nationale (Francja)

Renault Trafic pierwszej generacji to samochód osobowo-dostawczy produkowany w latach 1980-2000. Auto dostępne było z trzema silnikami benzynowymi oraz dwoma jednostkami diesla. Trafic pierwszej generacji oferowany był jako trzy- oraz pięciodrzwiowy van, auto z nadwoziem skrzyniowym, a także dwudrzwiowe podwozie pod zabudowę. W 1989 samochód przeszedł facelifting. W sumie sprzedano około 930 tysięcy egzemplarzy Trafica pierwszej generacji.

Gendarmerie Nationale to francuska formacja żandarmerii wojskowej, która wraz z Police Nationale oraz Police Municipale stanowi jedną z trzech głównych sił policyjnych w kraju. Oprócz typowych zadań żandarmerii wojskowej, funkcjonariusze Gendarmerie Nationale pełnią również zadania policji sądowej, administracyjnej czy ruchu drogowego. Obecnie w formacji służy około 100000 żołnierzy. Główna jej siedziba mieści się w Paryżu.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, francuskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *