Dodge Charger – United States Secret Service (USA)

Dodge Charger generacji LX to samochód osobowy klasy średniej-wyższej produkowany w latach 2006-2010 jako następca modelu Intrepid. Samochód oferowany był z silnikami benzynowymi V6 i V8 o mocy od 193 do 431 KM. Charger dostępny był wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan, z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany był na tylną lub obie osie.

United States Secret Service to tajna służba Stanów Zjednoczonych, mająca siedzibę w Waszyngtonie i zatrudniająca około 4400 agentów. Do jej zadań należy walka z fałszerzami pieniędzy, ochrona prezydentów Stanów Zjednoczonych, ich rodzin, innych osób ze struktur władzy tego kraju oraz oficjalnych gości rządu USA. Secret Service zajmuje się również przeciwdziałaniem korupcji, oszustwom finansowym, kradzieżom tożsamości oraz przestępczości komputerowej.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę Greenlight. Model posiada otwierane drzwi, klapy bagażnika i silnika oraz skręcane przednie koła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *