Suzuki Swift IV – Victoria Police (Australia)

Suzuki Swift czwartej generacji to niewielki samochód osobowy, produkowany w latach 2004-2010. W 2008 auto przeszło nieznaczny facelifting. Auto oferowane było jako trzy- i pięciodrzwiowy hatchback oraz czterodrzwiowy sedan (jako Maruti Suzuki Swift Dzire produkowane tylko na rynek indyjski). Samochód dostępny był z benzynowymi silnikami o mocy od 92 do 125 KM oraz z 75-konną jednostką wysokoprężną. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na przednią lub obie osie.

Victoria Police to stanowa policja mająca jurysdykcję w australijskim stanie Victoria. Jej główna siedziba znajduje się w Melbourne. Formacja jest dobrze wyposażona i uzbrojona, posiada także łodzie oraz helikoptery patrolowe. W Victoria Police służy obecnie około 16000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę J-Collection. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *