Chevrolet Impala VIII – Linn County Sheriff’s Office (USA)

Chevrolet Impala ósmej generacji to samochód osobowy klasy średniej, produkowany w latach 1999-2005. Auto oferowane było wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan. Samochód dostępny był z benzynowymi jednostkami napędowymi typu V6 o mocy od 180 do 240 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przekazywany był na przednie koła.

Linn County Sheriff’s Office (Biuro Szeryfa hrabstwa Linn) to drugie co do wielkości biuro szeryfa w amerykańskim stanie Iowa. Formacja zajmuje się prowadzeniem dochodzeń kryminalnych, bezpieczeństwem ruchu drogowego, pełni rolę prewencyjną oraz służby więziennej. Główna siedziba formacji znajduje się w mieście Cedar Rapids.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Gearbox. Model posiada skręcane przednie koła, otwierane drzwi oraz klapy bagażnika i silnika. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, amerykańskie tablice rejestracyjne. Edycja modelu jest limitowana do 500 sztuk – mój egzemplarz nosi numer 170.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *