Toyota Land Cruiser J150 – Ghana Police Service (Ghana)

Toyota Land Cruiser generacji J150 to samochód osobowy produkowany od roku 2009 do chwili obecnej. W 2013 model przeszedł facelifting. Samochód dostępny jest z trzy- i pięciodrzwiowym nadwoziem typu SUV. Auto oferowane jest z wysokoprężnym silnikiem o mocy 177 KM oraz jednostką benzynową o mocy 280 KM. Land Cruiser oferowany jest w czterech wersjach wyposażeniowych (Prado, Premium, Invincible, Executive), z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany jest na przednie koła.

Ghana Police Service to krajowy organ policji w Ghanie, podległy pod tamtejsze MSW. Obecnie formacja zatrudnia około 35000 funkcjonariuszy, pracujących w 651 jednostkach na terenie kraju. Główna siedziba formacji znajduje się w Akrze.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki świetlnej. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *