Renault Trafic III – Gendarmerie Nationale (Francja)

Renault Trafic trzeciej generacji to samochód osobowy typu van klasy wyższej, produkowany od roku 2014 do chwili obecnej. W połowie 2019 auto przeszło facelifting obejmujący m.in. zmianę przednich reflektorów i atrapy chłodnicy. Samochód dostępny jest z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i silnikami diesla o mocy od 90 do 140 KM.

Gendarmerie Nationale to francuska formacja żandarmerii wojskowej, która wraz z Police Nationale oraz Police Municipale stanowi jedną z trzech głównych sił policyjnych w kraju. Oprócz typowych zadań żandarmerii wojskowej, funkcjonariusze Gendarmerie Nationale pełnią również zadania policji sądowej, administracyjnej czy ruchu drogowego. Obecnie w formacji służy około 100000 żołnierzy. Główna jej siedziba mieści się w Paryżu.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Mondo Motors. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, francuskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *