BMW 328i – Kantonspolizei Bern (Szwajcaria)

BMW serii 3 czwartej generacji, oznaczone przez producenta kodem E46, to samochód osobowy klasy średniej produkowany w latach 1998-2005. Przez wszystkie lata produkcji model był wybierany do pierwszej dziesiątki najlepszych samochodów według magazynu „Car and Driver”. Model 328i wyposażony był w sześciocylindrowy, benzynowy motor o mocy 193 KM. Samochód dostępny był z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

Kantonspolizei Bern to szwajcarska formacja policyjna, pełniąca rolę policji kantonalnej na terenie kantonu Berno. Kantonspolizei Bern podporządkowana jest policja regionalna i komisariaty w Jurze Seeland-Berneńskiej, Mittelland-Emmental-Oberaargau, Bernie i Oberlandzie.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę Hongwell. Model posiada otwierane drzwi. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, szwajcarskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *