Fiat Bravo II – Straż Miejska w Łodzi (Polska)

Fiat Bravo drugiej generacji to kompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 2007-2014. Stanowił on następcę modelu Stilo. W 2010 model przeszedł facelifting. Auto było oferowane wyłącznie jako pięciodrzwiowy hatchback, z benzynowymi silnikami o mocy od 90 do 150 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 105 do 165 KM. Skrzynia biegów była manualna lub zautomatyzowana, natomiast napęd przenoszony był na przednią oś.

Straż Miejska w Łodzi to działający na terenie miasta Łodzi organ samorządowy, który ma na celu przede wszystkim ochronę spokoju i porządku w miejscach publicznych, a także ochronę obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej. Ma też czuwać nad porządkiem i kontrolować ruch drogowy (w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym, o wiele mniejszym niż policja). Współdziała z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń. Do momentu przybycia właściwych służb, zabezpiecza miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia – albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem – przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, a także ustala wstępnie świadków zdarzenia.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Norev. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz belki świetlnej. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *