Kia Sportage III – Policajný zbor Slovenskej republiky (Słowacja)

Kia Sportage trzeciej generacji to kompaktowy samochód osobowy z nadwoziem typu SUV, produkowany w latach 2010-2015. Auto oferowane było z benzynowymi silnikami o mocy od 135 do 260 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 115 do 186 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna. Napęd przekazywany był na przednią lub obie osie.

Policajný zbor Slovenskej republiky (Korpus Policji Republiki Słowackiej) to formacja policyjna odpowiedzialna za bezpieczeństwo publiczne na terenie Słowacji. Policja w tym kraju podlega pod Radę Narodową Republiki Słowackiej oraz tamtejszy rząd. Słowacka policja odpowiedzialna jest m.in. za ochronę bezpieczeństwa obywateli i ich mienia, bezpieczeństwo osobiste prezydenta Słowacji, ochronę granic państwowych i obiektów o szczególnym znaczeniu, bezpieczeństwo ruchu drogowego, wykrywanie i profilaktykę przestępstw czy profilaktykę terroryzmu.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Cai Po. Lista prac obejmowała usunięcie oryginalnego oznakowania oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *