BMW X6 – Cos de Policia d’Andorra (Andora)

BMW X6 pierwszej generacji, oznaczone przez producenta kodem E71 (E72 dla wersji hybrydowej) to samochód osobowy typu SUV klasy wyższej, produkowany w latach 2007-2014. W 2010 przeszedł nieznaczny facelifting. Auto oferowane było z benzynowymi silnikami o mocy od 306 do 555 KM oraz z jednostkami wysokoprężnymi o mocy od 245 do 381 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przenoszony był na wszystkie koła.

Cos de Policia d’Andorra to siły policji cywilnej Andory. Formacja dzieli się na cztery wydziały (kryminalny, bezpieczeństwa publicznego, tranzytu i granic oraz wsparcia), w których służy łącznie ok. 240 funkcjonariuszy. Główna siedziba formacji mieści się w Escaldes-Engordany.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Cai Po. Lista prac obejmowała usunięcie oryginalnego malowania, dołożenie własnoręcznie wykonanych kalkomanii oraz pomalowanie wnętrza. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *