Chevrolet Tahoe III – Virginia State Police (USA)

Chevrolet Tahoe trzeciej generacji to duży samochód typu SUV produkowany w latach 2005-2014. Samochód dostępny był z sześcioma motorami benzynowymi (wszystkie typu V8) o mocy od 270 do 332 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przekazywany był na wszystkie koła. Bliźniaczy model Chevroleta Tahoe to GMC Yukon. W Meksyku model ten oferowany był pod nazwą Sonora.

Virginia State Police (VSP) to amerykańska formacja policyjna, pełniąca rolę policji stanowej i drogowej na terenie stanu Virginia. VSP dzieli się na siedem dywizji, w skład których wchodzi 49 biur terenowych. Obecnie formacja liczy około 3000 pracowników. Główna siedziba Virginia State Police mieści się w North Chesterfield.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie karoserii, pomalowanie szyb i felg, wymianę belki oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *