Mazda CX-5 I – Keisatsu-chō (Japonia)

Mazda CX-5 pierwszej generacji to samochód osobowy klasy średniej, produkowany w latach 2012-2017. W 2014 model przeszedł facelifting. Auto oferowane było z pięciodrzwiowym nadwoziem typu SUV. Model dostępny był z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy od 160 do 192 KM oraz z silnikami diesla o mocy od 150 do 175 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na przednią lub obie osie.

Keisatsu-chō (警察庁) jest centralną agencją policyjną w Japonii. W jej skład wchodzi również Gwardia Cesarska. Formacja liczy około 7800 funkcjonariuszy. Keisatsu-chō dzieli się na sześć regionalnych biur, z których każdemu podlega kilka prefektur Japonii. Z tej struktury wyłączone są miasto Tokio i wyspa Hokkaido, które ze względu na szczególne znaczenie miasta (Tokio) i sytuację geograficzną (Hokkaido) posiadają własne, niezależne wydziały policji.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Premium X. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *