Dodge Charger R/T – Liberty City Police Department (USA)

Dodge Charger generacji LD to samochód sportowy klasy średniej-wyższej, produkowany od roku 2011 do chwili obecnej jako następca generacji LX. W 2015 samochód przeszedł facelifting. Samochód oferowany jest z silnikami benzynowymi V6 i V8 o mocy od 292 do 707 KM. Charger LD dostępny jest wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan, z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany jest na tylną lub obie osie.

Liberty City Police Department (LCPD) to fikcyjna, amerykańska formacja policyjna, pojawiająca się w grach komputerowych z serii Grand Theft Auto – GTA 3GTA AdvanceGTA: Liberty City StoriesGTA IV (wraz z dodatkami The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony) oraz GTA: Chinatown Wars. Formacja wzorowana jest na policji nowojorskiej. Liczy ona około 40000 funkcjonariuszy. Dysponuje trzynastoma posterunkami (z czego cztery z zapleczem lotniczym) w Liberty City oraz pięcioma posterunkami w sąsiedztwie miasta.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Przedstawia on malowanie radiowozu z gry Grand Theft Auto 3. Lista prac obejmowała przemalowanie radiowozu, pomalowanie wnętrza i felg oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *