Dodge Charger R/T – Macon County Sheriff’s Office (USA)

Dodge Charger generacji LD to samochód sportowy klasy średniej-wyższej, produkowany od roku 2011 do chwili obecnej jako następca generacji LX. W 2015 samochód przeszedł facelifting. Samochód oferowany jest z silnikami benzynowymi V6 i V8 o mocy od 292 do 707 KM. Charger LD dostępny jest wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan, z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany jest na tylną lub obie osie.

Macon County Sheriff’s Office (Biuro Szeryfa Hrabstwa Macon) to amerykański organ ścigania, funkcjonujący na terenie hrabstwa Macon w stanie Illinois. Dzieli się on na cztery dywizje – patrolową, penitencjarną, bezpieczeństwa sądowego oraz archiwum. Formacja zatrudnia obecnie około 150 funkcjonariuszy, a jej główna siedziba znajduje się w mieście Decatur.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu w skali 1:34, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła przemalowanie nadwozia i belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *