Renault Captur I – Brigade de sapeurs-pompiers de Paris (Francja)

Renault Captur pierwszej generacji to samochód osobowy typu crossover segmentu B, produkowany w latach 2013-2019. W 2017 model poddany został faceliftingowi. Samochód oferowany był wyłącznie z pięciodrzwiowym nadwoziem. Auto dostępne było z wysokoprężnymi jednostkami napędowymi o mocy od 90 do 110 KM oraz z silnikami benzynowymi o mocy od 90 do 120 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub półautomatyczna, a napęd przekazywany był na przednią oś.

Brigade de sapeurs-pompiers de Paris to francuska formacja zawodowej straży pożarnej, działająca na terenie Paryża oraz ościennych gmin Hauts-de-Seine, Seine-Saint-Denis oraz Val-de-Marne. W ramach formacji funkcjonuje 71 jednostek straży pożarnej, w których pracuje obecnie około 8500 strażaków. Główna siedziba organizacji mieści się w Paryżu.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Bburago. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *