Dacia Duster II – Direction générale des Douanes et Droits indirects (Francja)

Dacia Duster drugiej generacji to kompaktowy samochód osobowy z nadwoziem typu SUV, produkowany od 2017 do chwili obecnej. Podobnie jak poprzednia generacja, również i Duster drugiej generacji dostępny jest wyłącznie z pięciodrzwiowym nadwoziem. Auto oferowane jest z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy do 100 do 150 KM oraz ze 115-konnym dieslem. Napęd może być przekazywany na przednią bądź obie osie.

Direction générale des Douanes et Droits indirects jest francuską agencją rządową, zajmującą się pobieraniem i nakładaniem ceł, kontrolą podatków, kontrolą transferów pieniężnych oraz wsparciem innych organów (straż graniczna, straż przybrzeżna itp.) w kwestiach związanych z nielegalną imigracją. Formacja zatrudnia obecnie około 17000 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się w mieście Montreuil.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, francuskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *