Volkswagen Transporter T6.1 – Nationale Politie (Holandia)

Volkswagen Transporter T6.1 to zmodernizowana wersja Volkswagena Transportera T6, produkowana od 2019. Pojawił się nowy grill, przemodelowane reflektory, a z tyłu – odświeżone wypełnienie tylnych lamp. Zmodernizowano także całkowicie projekt deski rozdzielczej, na której pojawił się większy ekran dotykowy, inny układ nawiewów, nowa kierownica i opcjonalne cyfrowe zegary w osobowej wersji Multivan.

Nationale Politie to holenderska formacja policyjna, istniejąca w obecnej formie od 2013, powstała po przekształceniu Korps Landelijke Politiediensten. Policja w Holandii dzieli się na dziesięć jednostek regionalnych, jednostkę krajową i centrum służby policyjnej. Główna siedziba holenderskiej policji znajduje się w Hadze. Obecnie służy w niej około 64000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Bburago. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *