Toyota Corolla XII – Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku (Polska)

Toyota Corolla dwunastej generacji to kompaktowy samochód osobowy, produkowany od 2018. Auto oferowane jest jako czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowe hatchback i kombi. Samochód dostępny jest z benzynowymi silnikami o mocy od 116 do 170 KM oraz z jednostkami hybrydowymi o mocy 142 i 190 KM. Skrzynia biegów może być manualna lub automatyczna, natomiast napęd przekazywany jest na przednią oś.

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza (JRG) Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku to jednostka Państwowej Straży Pożarnej, podległa pod Komendę Powiatową PSP w Kłodzku. Zajmuje się ona standardowymi dla tej formacji zadaniami mającymi na celu ochronę życia i mienia ludzkiego przed skutkami pożarów, wypadków i innych nagłych zdarzeń.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Cai Po. Lista prac objęła przemalowanie nadwozia oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii, belki świetlnej oraz tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Toyota Corolla XII – Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku (Polska)

  1. Maksymilian pisze:

    Jak robisz belki sygnalizacyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *