Hummer H2 – Korps landelijke politiediensten (Holandia)

Hummer H2 to samochód osobowy klasy wyższej, produkowany w latach 2002-2009. Auto było oferowane jako pięciodrzwiowy SUV oraz czterodrzwiowy pickup. Auto było oferowane z benzynowymi jednostkami napędowymi typu V8 o mocy od 321 do 398 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przekazywany był na tylne koła.

Korps landelijke politiediensten (Krajowy Korpus Policji, KLPD) to była holenderska formacja policyjna, która wraz z podległymi jej 25 korpusami regionalnymi tworzyła system policji w Holandii. KLPD istniała do 2013, kiedy to została przekształcona w Nationale Politie z podległymi jej dziesięcioma jednostkami regionalnymi. W Korps landelijke politiediensten służyło ok. 5000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *