Toyota Corolla X – Hayastani Hanrapetut’yan vostikanut’yun (Armenia)

Toyota Corolla dziesiątej generacji to kompaktowy samochód osobowy, produkowany w latach 2006-2013. W 2010 samochód przeszedł facelifting. Auto oferowane było jako czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowe kombi. Corolla X dostępna była z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy od 97 do 158 KM oraz z silnikami diesla o mocy od 90 do 126 KM. Skrzynia biegów była manualna, a napęd przekazywany był na przednie koła.

Hayastani Hanrapetut’yan vostikanut’yun to krajowe siły policyjne Republiki Armenii. Podlegają one tamtejszemu Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i w obecnej formie funkcjonują od 2002. Główna siedziba armeńskiej policji mieści się w Erywaniu – stolicy kraju.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki świetlnej. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *