Szkolenie podstawowe w Wojskach Obrony Terytorialnej to niezwykłe doświadczenie. Od treningu fizycznego po zajęcia teoretyczne – każdy element nauczył mnie współpracy i dyscypliny. Cieszyłem się z możliwości poznania fantastycznych ludzi, którzy mają podobne wartości.