Porsche 911 – Korps landelijke politiediensten (Holandia)

Porsche 911 trzeciej generacji to samochód sportowy produkowany w latach 1989-1993. Auto oferowane było jako dwudrzwiowe coupe, kabriolet oraz targa. Samochód oferowany był z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów, a napęd przenoszony był na tylną lub obie osie. 911-tka trzeciej generacji dostępna była z silnikami benzynowymi o mocy od 250 do 360 KM.

Korps landelijke politiediensten (Krajowy Korpus Policji, KLPD) to była holenderska formacja policyjna, która wraz z podległymi jej 25 korpusami regionalnymi tworzyła system policji w Holandii. KLPD istniała do 2013, kiedy to została przekształcona w Nationale Politie z podległymi jej dziesięcioma jednostkami regionalnymi. W Korps landelijke politiediensten służyło ok. 5000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę Universal Hobbies. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *