Volkswagen Transporter T6 – Straż Graniczna (Polska)

Volkswagen Transporter szóstej generacji to samochód dostawczo-osobowy produkowany od 2015 do chwili obecnej. Podstawową jednostką napędową w T6 jest wysokoprężny silnik o pojemności 2,0 l, dostępny w kilku wariantach mocy – 84, 102, 150 i 204 KM. Samochód może być także wyposażony w jednostkę benzynową – 2,0 TSI o mocy 150 lub 204 KM. Auto dostępne jest ze skrzynią manualną lub półautomatyczną, z napędem przednim lub na wszystkie koła.

Polska Straż Graniczna to uzbrojona formacja, wykonująca zadania związane z ochroną granicy państwowej i kontrolą ruchu granicznego w Polsce. Podlega pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Prezentowany model to konwersja miniatury wersji cywilnej, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych, pomalowanie lusterek zewnętrznych i klamek oraz dołożenie belki świetlnej. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *