Renault Mégane IV Estate – Direction générale des Douanes et Droits indirects (Francja)

Renault Mégane czwartej generacji to samochód osobowy klasy kompakt, produkowany od roku 2015. Auto oferowane jest jako pięciodrzwiowy hatchback, pięciodrzwiowe kombi (Estate) i czterodrzwiowy sedan. Mégane IV oferowane jest z silnikami benzynowymi o mocy od 100 do 205 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 95 do 145 KM. Skrzynia biegów może być manualna bądź automatyczna, a napęd przenoszony jest na przednią oś.

Direction générale des Douanes et Droits indirects jest francuską agencją rządową, zajmującą się pobieraniem i nakładaniem ceł, kontrolą podatków, kontrolą transferów pieniężnych oraz wsparciem innych organów (straż graniczna, straż przybrzeżna itp.) w kwestiach związanych z nielegalną imigracją. Formacja zatrudnia obecnie około 17000 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się w mieście Montreuil.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, francuskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *