Renault Trafic II – AMBU90 (Belgia)

Renault Trafic drugiej generacji to samochód osobowo-dostawczy klasy wyższej, produkowany w latach 2001-2014. W 2006 model poddano faceliftingowi. Auto oferowane było cztero- i pięciodrzwiowy van oraz furgon. Samochód dostępny był z benzynowym silnikiem o mocy 120 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 82 do 145 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub półautomatyczna.

AMBU90 jest belgijską spółką z siedzibą w Brukseli, świadczącą usługi pogotowia ratunkowego i transportu medycznego na terenie miasta oraz całego kraju. Ambulanse AMBU90 przewożą chorych na konsultacje lekarskie, transportują ich między szpitalami oraz są wykorzystywane przy nagłych zdarzeniach wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Hongwell. Model posiada otwierane drzwi. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, belgijskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *