Audi A6 Avant – Lietuvos Policija (Litwa)

Audi A6 piątej generacji to samochód osobowy klasy średniej-wyższej, produkowany od 2018. Auto oferowane jest jako czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowe kombi (Avant). Samochód dostępny jest z benzynowymi silnikami o mocy od 245 do 660 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 163 do 286 KM. Skrzynia biegów jest automatyczna, a napęd przekazywany jest na przednią bądź obie osie.

Lietuvos Policija to litewska, cywilna formacja policyjna, funkcjonująca na terytorium Republiki Litewskiej. Do 1990 funkcjonowała jako milicja (Milicija). Dzieli się ona na dwa wydziały – policję kryminalną (Lietuvos kriminalinės policijos biuras) zajmującą się przestępstwami kryminalnymi oraz policję publiczną, zajmującą się pozostałymi zadaniami policji.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Bburago. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, litewskie tablice rejestracyjne. Model ten występuje również w wersji z przyciemnianymi szybami oraz działającą sygnalizacją świetlno-dźwiękową.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *