Mitsubishi Lancer VIII – Derzhavtoinspektsiya (Ukraina)

Mitsubishi Lancer ósmej generacji to samochód osobowy produkowany w latach 2007-2017. Samochód oferowany był z silnikami benzynowymi o mocy od 109 do 410 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 116 do 150 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna bądź automatyczna, a napęd przekazywany był na przednią lub obie osie.

Derzhavtoinspektsiya (Державна автомобільна інспекція Міністерства внутрішніх справ України) to ukraińska policja ruchu drogowego. Formacja dzieli się na kilka wydziałów, m.in. kontroli ruchu drogowego, kontroli transportu towarów niebezpiecznych czy wydział prewencji w ruchu drogowym. Od 2015 formacja jest w likwidacji (po reformie służb mundurowych na Ukrainie), a jej obowiązki przejęła nowopowstała Narodowa Policja Ukrainy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę Vitesse. Model nie posiada otwieranych elementów. Jego edycja jest limitowana do 999 sztuk. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *