Mitsubishi Grandis – Korps landelijke politiediensten (Holandia)

Mitsubishi Grandis to samochód osobowy klasy średniej, produkowany w latach 2004-2011. Model oferowany był z pięciodrzwiowym nadwoziem typu minivan. Grandis dostępny był z silnikiem benzynowym o mocy 165 KM oraz z jednostkami diesla o mocy 136 i 140 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na przednie koła.

Korps landelijke politiediensten (Krajowy Korpus Policji, KLPD) to była holenderska formacja policyjna, która wraz z podległymi jej 25 korpusami regionalnymi tworzyła system policji w Holandii. KLPD istniała do 2013, kiedy to została przekształcona w Nationale Politie z podległymi jej dziesięcioma jednostkami regionalnymi. W Korps landelijke politiediensten służyło ok. 5000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Vitesse. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *