Toyota Land Cruiser J200 – Dorózhno-patrúl’naya slúzhba (Rosja)

Toyota Land Cruiser generacji J200 to samochód produkowany w latach 2007-2021. Auto było dostępne wyłącznie z pięciodrzwiowym nadwoziem. Samochód oferowany był z silnikami benzynowymi o mocy od 228 do 386 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 182 do 290 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na obie osie.

Dorózhno-patrúl’naya slúzhba (Дорожно-патрульная служба, ДПС, DPS) to część policji (dawniej milicji) Federacji Rosyjskiej, odpowiedzialna za bezpieczeństwo ruchu drogowego. DPS jest odpowiedzialna za zadania patrolowe, kontrolę pojazdów i kierowców, a także zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom w dziedzinie ruchu drogowego oraz ich zwalczanie.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę IST. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *