Ford Crown Victoria – Los Santos County Sheriff’s Department (USA)

Ford Crown Victoria to pojazd znany chyba każdemu miłośnikowi amerykańskiej motoryzacji. Ten czterodrzwiowy sedan produkowany był (z kilkoma modyfikacjami) w kanadyjskiej fabryce Forda w Ontario od 1992 aż do 2011 roku. Jest to solidny samochód, z nadwoziem opartym na ramie, co sprawia, że jest wytrzymały i prosty – dzięki czemu znalazł zastosowanie jako jeden z najpopularniejszych amerykańskich radiowozów. Równie często był – i nadal jest – wykorzystywany jako taksówka.

Los Santos County Sheriff’s Department (LSSD) to biuro szeryfa hrabstwa Los Santos, działające także na terenie hrabstwa Blaine. Oba hrabstwa znajdują się w stanie San Andreas – fikcyjnej lokalizacji wzorowanej na Kalifornii, pojawiającej się w grach z serii Grand Theft Auto.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Przedstawia on model radiowozu pojawiającego się w grach Grand Theft Auto V oraz Grand Theft Auto Online. Lista prac obejmowała usunięcie oryginalnego malowania, pomalowanie wnętrza i felg oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *