Škoda Octavia IV – Straż Graniczna (Polska)

Škoda Octavia czwartej generacji to kompaktowy samochód osobowy, produkowany od 2019. Auto oferowane jest jako pięciodrzwiowy liftback oraz pięciodrzwiowe kombi. Samochód dostępny jest z benzynowymi silnikami o mocy od 110 do 245 KM, jednostkami diesla o mocy od 115 do 200 KM, jednostkami hybrydowymi o mocy od 204 do 245 KM oraz z silnikiem zasilanym gazem CNG o mocy 130 KM. Skrzynia biegów może być manualna lub automatyczna (DSG), a napęd przekazywany jest na przednią bądź obie osie.

Polska Straż Graniczna to uzbrojona formacja, wykonująca zadania związane z ochroną granicy państwowej i kontrolą ruchu granicznego w Polsce. Podlega pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej w skali 1:38, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła dołożenie belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *