Hyundai i30 I – Straż Graniczna (Polska)

Hyundai i30 pierwszej generacji to kompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 2007-2012. W 2008 i 2010 model przechodził faceliftingi. Auto oferowane było jako pięciodrzwiowy hatchback i pięciodrzwiowe kombi. Model dostępny był z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy od 109 do 143 KM oraz z silnikami diesla o mocy od 90 do 140 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany był na przednie koła.

Polska Straż Graniczna to uzbrojona formacja, wykonująca zadania związane z ochroną granicy państwowej i kontrolą ruchu granicznego w Polsce. Podlega pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie modelu oraz wykonanie i nałożenie belki świetlnej, kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *