GAZ-31105 „Wołga” – Dorózhno-patrúl’naya slúzhba (Rosja)

GAZ-31105 „Wołga” to samochód osobowy klasy średniej-wyższej, produkowany w latach 2004-2009. W 2007 model został poddany faceliftingowi. Auto oferowane było jako czterodrzwiowy sedan, z czterocylindrowym, benzynowym silnikiem Chryslera o mocy 131 KM. Skrzynia biegów była manualna, pięciobiegowa, a napęd przekazywany był na tylną oś.

Dorózhno-patrúl’naya slúzhba (Дорожно-патрульная служба, ДПС, DPS) to część policji (dawniej milicji) Federacji Rosyjskiej, odpowiedzialna za bezpieczeństwo ruchu drogowego. DPS jest odpowiedzialna za zadania patrolowe, kontrolę pojazdów i kierowców, a także zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom w dziedzinie ruchu drogowego oraz ich zwalczanie.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła pomalowanie felg, lusterek i atrapy chłodnicy, dołożenie belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *