Dodge Charger R/T – Libya National Police (Libia)

Dodge Charger generacji LD to samochód sportowy klasy średniej-wyższej, produkowany od roku 2011 do chwili obecnej jako następca generacji LX. W 2015 samochód przeszedł facelifting. Samochód oferowany jest z silnikami benzynowymi V6 i V8 o mocy od 292 do 707 KM. Charger LD dostępny jest wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan, z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany jest na tylną lub obie osie.

Libya National Police to formacja policji cywilnej Państwa Libii, będąca częścią Ministerstwa Spraw Wewnętrznych tego kraju. Formacja wykonuje typowe zadania policyjne, ponadto posiada wyspecjalizowane wydziały ds. przestępczości narkotykowej, gospodarczej oraz handlu ludźmi. Główna siedziba libijskiej policji znajduje się w stolicy kraju – Trypolisie.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła przemalowanie nadwozia, wymianę i przemalowanie felg, pomalowanie pasa przedniego, przemalowanie belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie tablic rejestracyjnych oraz kalkomanii na szyby i nadwozie. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *