Nissan X-Trail I – Royal Barbados Police Force (Barbados)

Nissan X-Trail pierwszej generacji to samochód osobowy klasy średniej-wyższej, produkowany w latach 2000-2014. W 2009 model został poddany niewielkiej modernizacji. Auto oferowane było z pięciodrzwiowym nadwoziem typu SUV. Do napędu użyto benzynowych jednostek napędowych o mocy 140 i 165 KM oraz silników diesla o mocy 114 i 136 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, natomiast napęd przekazywany był na przednią bądź obie osie.

Royal Barbados Police Force (RBPF) jest królewską formacją policyjną odpowiedzialną za bezpieczeństwo na Barbadosie. RBPF podzielona jest na trzy główne dywizje – Wydział Wsparcia Operacyjnego, Wydział Wsparcia Administracyjnego i Wydział Dochodzeń Karnych. Formacja ta wzorowana jest na londyńskiej Metropolitan Police Service. RBPF jest członkiem Interpolu. Jej siedziba znajduje się w mieście Bridgetown.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43 wyprodukowana przez firmę J-Collection. Model katalogowy modelu to JC221. Nie posiada on otwieranych elementów. Na chwilę obecną model jest łatwo dostępny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *