Renault Mégane IV – Agent de surveillance de la voie publique (Francja)

Renault Mégane czwartej generacji to samochód osobowy klasy kompakt, produkowany od roku 2015. Auto oferowane jest jako pięciodrzwiowy hatchback, pięciodrzwiowe kombi (Estate) i czterodrzwiowy sedan. Mégane IV oferowane jest z silnikami benzynowymi o mocy od 100 do 205 KM oraz z jednostkami diesla o mocy od 95 do 145 KM. Skrzynia biegów może być manualna bądź automatyczna, a napęd przenoszony jest na przednią oś.

Agent de surveillance de la voie publique (ASVP) to francuska służba publiczna, której zadaniem jest ujawnianie i karanie wykroczeń w ruchu drogowym, związanych głównie z nieprawidłowym parkowaniem oraz brakiem odpowiedniego ubezpieczenia. Oprócz tego, ASVP zajmuje się niektórymi wykroczeniami zagrażającymi zdrowiu publicznemu, takimi jak plucie, oddawanie moczu w miejscach publicznych czy nielegalne wyrzucanie śmieci. Na mocy odpowiednich porozumień urzędnicy ASVP mogą także pełnić inne funkcje w poszczególnych gminach.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *