Lamborghini Huracán – Polizia di Stato (Włochy)

Lamborghini Huracán to supersamochód produkowany od roku 2014. Auto oferowane jest jako dwudrzwiowe coupe oraz dwudrzwiowa targa. Huracán dostępny jest z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy od 580 do 640 KM. Skrzynia biegów jest automatyczna, siedmiobiegowa, a napęd może być przekazywany na tylną bądź obie osie.

Polizia di Stato jest jedną z sił policyjnych we Włoszech. Wraz z Arma dei Carabinieri jest główną siłą policyjną w dużych miastach. Odpowiada także za bezpieczeństwo ruchu drogowego, kolei, lotnisk, wspiera Guardia di Finanza w obowiązkach celnych oraz Polizia Locale w utrzymaniu porządku na terenie mniejszych gmin. Formacja liczy około 95000 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Mondo Motors. Model nie posiada otwieranych elementów. Mój egzemplarz przeszedł niewielką waloryzację w postaci dołożenia kalkomanii Lamborghini oraz własnoręcznie wykonanych tablic rejestracyjnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *