Vauxhall Astra H – Greater Manchester Police (Wielka Brytania)

Vauxhall (Opel) Astra trzeciej generacji, oznaczonej przez producenta literą H, to kompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 2004-2014. W 2006 auto przeszło niewielki facelifting. Astra H dostępna była jako trzy- i pięciodrzwiowy hatchback, czterodrzwiowy sedan, pięciodrzwiowe kombi oraz dwudrzwiowe coupe-cabrio. Samochód oferowany był z silnikami benzynowymi o mocy od 75 do 240 KM oraz z jednostkami wysokoprężnymi o mocy od 90 do 150 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna, półautomatyczna bądź automatyczna, natomiast napęd przenoszony był na przednie koła.

Greater Manchester Police (GMP) to brytyjska formacja policyjna, pełniąca rolę policji terytorialnej na obszarze całego hrabstwa metropolitalnego Greater Manchester. GMP liczy obecnie około 7500 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Vanguards. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane, brytyjskie tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *