Toyota Prius III – Nacionalna policija Ukrajiny (Ukraina)

Toyota Prius trzeciej generacji to kompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 2009-2015. W połowie 2011 auto przeszło delikatny lifting. Samochód oferowany był jako pięciodrzwiowy liftback. Zasilany był hybrydową jednostką napędową o łącznej mocy 134 KM (98 KM silnik benzynowy, 36 KM silnik elektryczny). Napęd przekazywany był na przednią oś.

Nacionalna policija Ukrajiny to istniejąca od 2015 formacja policji cywilnej, działająca na terytorium Ukrainy. Liczy ona obecnie około 130000 funkcjonariuszy, a jej główna siedziba znajduje się w Kijowie.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury w skali 1:43, będącej modelem oferowanym w azjatyckiej sieci dealerskiej Toyoty. Lista prac obejmowała wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki świetlnej. Niestety z uwagi na rynek przeznaczenia miniatury, posiada ona kierownicę po złej stronie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *