Chevrolet Tahoe III – Massachusetts State Police (USA)

Chevrolet Tahoe trzeciej generacji to duży samochód typu SUV produkowany w latach 2005-2014. Samochód dostępny był z sześcioma motorami benzynowymi (wszystkie typu V8) o mocy od 270 do 332 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przekazywany był na wszystkie koła. Bliźniaczy model Chevroleta Tahoe to GMC Yukon. W Meksyku model ten oferowany był pod nazwą Sonora.

Massachusetts State Police (MSP) to amerykański organ policji drogowej i stanowej, mający jurysdykcję na terenie stanu Massachusetts. Obecnie dzieli się on na sześć oddziałów, w których służbę pełni ok. 2800 funkcjonariuszy. Jest to największy organ ścigania w Nowej Anglii. Główna siedziba MSP mieści się w miejscowości Framingham.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie karoserii, pomalowanie wnętrza, szyb i felg oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *