Renault Master III/Gruau – Policja (Polska)

Renault Master trzeciej generacji to samochód dostawczo-osobowy produkowany od roku 2010. Samochód zastąpił jednocześnie Mastera drugiej generacji oraz lekki samochód ciężarowy Renault Mascott. W 2014 auto przeszło nieznaczny facelifting. Do napędu wykorzystano wysokoprężny silnik o pojemności 2,3 l w trzech wariantach mocy: 100, 125, 145 KM. Skrzynia biegów jest manualna, natomiast napęd przenoszony jest na przednią bądź tylną oś (ogumienie pojedyncze lub bliźniacze).

Grupa Gruau to francuska firma zajmująca się wyposażaniem pojazdów i karoserii pojazdów użytkowych. Jej główna siedziba mieści się w Laval.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury w skali 1:43, wyprodukowanej przez firmę Norev. Lista prac obejmowała pomalowanie szyb, wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz dołożenie belki świetlnej. Model prezentuje radiowóz pełniący służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Miniatura nie posiada otwieranych elementów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *