Volkswagen Transporter T6 – Inspekcja Transportu Drogowego (Polska)

Volkswagen Transporter szóstej generacji to samochód dostawczo-osobowy produkowany od 2015 do chwili obecnej. Podstawową jednostką napędową w T6 jest wysokoprężny silnik o pojemności 2,0 l, dostępny w kilku wariantach mocy – 84, 102, 150 i 204 KM. Samochód może być także wyposażony w jednostkę benzynową – 2,0 TSI o mocy 150 lub 204 KM. Auto dostępne jest ze skrzynią manualną lub półautomatyczną, z napędem przednim lub na wszystkie koła.

Inspekcja Transportu Drogowego (ITD) jest umundurowaną, wyspecjalizowaną i uzbrojoną formacją powołaną w celu zapewnienia szeroko pojętego bezpieczeństwa w transporcie drogowym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W ramach swojej działalności ITD działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przeciwdziała degradacji dróg, oddziałuje na przedsiębiorców w celu przestrzegania przez nich prawa, przeciwdziała nieuczciwej konkurencji w transporcie drogowym oraz eliminuje patologiczne zjawiska w transporcie drogowym. W Inspekcji Transportu Drogowego służy obecnie nieco ponad 800 funkcjonariuszy. Główna siedziba formacji znajduje się w Warszawie.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie modelu, pomalowanie felg oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii oraz tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *