Chevrolet Tahoe III – Colorado State Patrol (USA)

Chevrolet Tahoe trzeciej generacji to duży samochód typu SUV produkowany w latach 2005-2014. Samochód dostępny był z sześcioma motorami benzynowymi (wszystkie typu V8) o mocy od 270 do 332 KM. Skrzynia biegów była automatyczna, a napęd przekazywany był na wszystkie koła. Bliźniaczy model Chevroleta Tahoe to GMC Yukon. W Meksyku model ten oferowany był pod nazwą Sonora.

Colorado State Patrol (CSP) to formacja policyjna z siedzibą w Lakewood w Kolorado. Wraz z Colorado Bureau of Investigation (CBI) i kilkoma mniejszymi agencjami rządowymi pełni funkcję policji stanowej. CSP egzekwuje przede wszystkim przepisy ruchu drogowego na drogach międzystanowych i autostradach stanowych, strzeże stolicy stanu i gubernatora stanu Kolorado. Formacja liczy niecałe 1200 funkcjonariuszy.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury wersji cywilnej, wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła przemalowanie modelu, pomalowanie felg i szyb, dołożenie belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *